Nahoru
Laser pro značení Alpha II

CO2 laser ALPHA

Značicí laser se zdrojem CO2 .

Lasery CO2 jsou nejvhodnější pro značení organických materiálů jakými jsou např. kůže, dřevo, sklo, guma, většinu plastových materiálů, keramika nebo tkanina. Tento typ laseru pracuje s vyšší vlnovou délkou než diodový laser, proto je rozsah aplikací pro tento laser odlišný od diodových nebo vláknových laserů.

Chlazení tohoto laseru je vzduchové, takže umožňuje úsporu elektrické energie a snadnou integraci zařízení do značícího pracoviště nebo do automatické výrobní linky. Laser je koncipován jako dvoudílný modulární systém.


Alpha II CO2 laser

Co vše tento laser umí

Model Alpha je vhodný především pro zabudování do výrobní linky nebo jednoúčelového stroje, aby se tak stal součástí výrobního procesu. Samostatný rozvaděč je nahrazen kompaktním zásuvným modulem, který obsahuje veškerou řídící elektroniku.

Takto dodaný laser splňuje pouze podmínky pro zařazení do třídy bezpečnosti 4, proto je nezbytné vybavit jej vhodným zakrytováním resp. integrovat do výrobního procesu odpovídajícím způsobem s ohledem na bezpečnost.Technické parametry

Zdroj paprsku

CO2

Vlnová délka

@ 10,6 µm

Frekvence

od 250 Hz do 50 kHz

Výstupní výkon

10W, 25W, 30W, 50W, 100W

Příkon

od 0,5 kW do 2 kW

Rozměry zdroje laseru

177x482x450mm

Hmotnost zdroje laseru

cca 11 kg

Chlazení

vzduch

Spotřeba elektřiny

< 1.5 kW

Krytí

IP30

Značící pole

70x70mm, 140x140mm, 210x210mm

Běžná tloušťka paprsku

cca 250 µm (standardní čočka)


Potřebujete něco podobného?

Připravíme řešení přímo pro váš provoz