Nahoru

Tým pro půlku Evropy

Jako Automator CEE dodáváme značicí stroje do všech regionů střední a východní Evropy. K našemu českému týmu 12 lidí patří i týmy na Slovensku, Ukrajině, ve Slovinsku, Polsku, Rusku a Bulharsku.

Od roku 2003 jsme zrealizovali již stovky zakázek trvalého značení. Nejsme ale jen dodavatel zboží. Našim zákazníkům přidáváme vždy něco navíc – poradenství, kompletní řešení či speciální úpravy standardních strojů, ale především s nimi i nadále zůstáváme v kontaktu. Stejně tak jak to máme mezi sebou navzájem, i vztahy s našimi zákazníky stavíme na vzájemné důvěře a spolehlivosti.

O důvěře pojednávají i naše zásady dle GDPR, které si můžete prostudovat.


Ing. Petr Rokyta

Jednatel

Mgr. Ľubomíra Straková

Marketing a zahraniční obchod

Michaela Miková

Office manager

Alexander Oríšek

Servisní technik

Pavel Straka

Obchodní zástupce pro Čechy

Petr Vrána

Obchodní zástupce pro Čechy

Ing. Gabriel Kuba

Obchodní zástupce pro Moravu

Jakub Hynčica

Servisní technik

Zdeněk Karhan

Servisní technik

Martin Beneš

Servisní technik

Ondřej König

Servisní technik

Jakub Bříza

Sklad a logistika

Všechno to začalo v Miláně

V roce 1948 tam Maurizio Barcilon založil firmu Automator – na výrobu strojů pro trvalé průmyslové značení. Naši českou firmu jsme založili v roce 2003: tehdy jako CEMark. Od roku 2013 vystupujeme už jako Automator CEE.

Jako součást skupiny Automator International jsme dceřiná firma výrobce v Itálii – proto můžeme okamžitě splnit i vaše atypické požadavky. A se sítí distributorů po celém světě není problém vám zajistit stejnou kvalitu jak v ČR, tak i ve vaší zahraniční pobočce.