Nahoru
Tým Automator CEE

Tým pro půlku Evropy

Automator CEE funguje od roku 2003 jako dceřiná firma výrobce Automator International, s.r.l. pro dodávky strojů na značení v ČR. Prostřednictvím našich dceřiných firem a distributorů dodáváme značící stroje také do všech regionů střední a východní Evropy.

Od roku 2003 jsme zrealizovali již stovky zakázek trvalého značení. Jsme dodavatelem komplexního produktu, to znamená, že se strojem klientovi poskytneme také poradenství a konzultace, připravíme a dodáme řešení na klíč a se zákazníkem zůstáváme v kontaktu nejen po dobu realizace projektu, ale také po ní. Stejně jako to funguje mezi námi navzájem, i vztahy s našimi zákazníky stavíme na vzájemné důvěře a spolehlivosti.


Petr Rokyta

Ing. Petr Rokyta

Jednatel
Lubka Straková

Mgr. Ľubomíra Straková

Marketing a zahraniční obchod
Michaela Miková

Michaela Miková

Office manager

Alexander Oríšek

Servisní technik

Pavel Straka

Obchodní zástupce pro Čechy

Petr Vrána

Obchodní zástupce pro Čechy
Gabriel Kuba

Ing. Gabriel Kuba

Obchodní zástupce pro Moravu

Zdeněk Karhan

Servisní technik

Ondřej König

Servisní technik

Radek Pospíšil

Servisní technik

Jakub Bříza

Sklad a logistika

Logo Automator 80-výročí

1940 - 2020 Automator slaví 80 let od svého založení

Již 80 let firma Automator vyrábí a dodává stroje pro trvalé značení na díly a výrobky. Co znamená toto výročí pro samotnou firmu, jaké výhody znamená pro zákazníky a jaké jsou vize do budoucnosti? Víc o historii a výročí.

80 let působení v číslech: přes 15.000 zákazníků, 120.000 nainstalovaných strojů, 240 různých výrobních odvětví a to vše ve víc než 90 zemích světa! Zjistěte víc o výrobci Automator na oficiálním webu www.automator.com.