Nahoru
Tým Automator CEE

Tým pro půlku Evropy

Firmu Automator CEE založil Petr Rokyta v roce 2003. Hlavním posláním firmy bylo hned od počátku zajištění dodávek technologií pro značení přímo od výrobce do zemí střední a východní Evropy (CEE). Náš český i zahraniční obchod a servis dnes představují významný podíl na globálním obratu v rámci skupiny založené výrobcem Automator Marking Systems s.r.l. 

Máme za sebou desítky komplexních projektů, stovky dodaných strojů a miliony ocelových razníků dnes a denně označují komponenty a produkty našim klientům. Jsme tým lidí, kteří značení rozumí a své zkušenosti předávají dál. Najdete u nás šikovného strojaře i profíky na elektrické obvody, ajťáka, svérázné odborníky, kteří vám se značením poradí i nadšence, kteří značení hledají na všem, co jim právě přijde pod ruku. 


Petr Rokyta

Ing. Petr Rokyta

Zakladatel, jednatel a mentor
Lubka Straková

Mgr. Ľubomíra Straková

Předává zkušenosti se značením
Michaela Miková

Michaela Miková

Pracuje v administrativě a vystavuje faktury

Alexander Oríšek

Postará se o správné fungování vašeho laseru

Pavel Straka

Zkušený odborník na praktické aplikace značení

Petr Vrána

Specialista na všechny technologie pro značení

Zdeněk Karhan

Technik - nezná pojem problém, vždy hledá řešení

Ondřej König

Technik - zn. spolehlivost a dochvilnost

Jakub Bříza

Balí a odesílá pro vás zboží, vzorky ...

1940 - 2020 Automator slaví 80 let od svého založení

Italská společnost Automator Marking Systems s.r.l. (Miláno) již 80 let vyrábí a dodává stroje pro trvalé značení přímo do materiálu produktů a dílů. Malou rodinnou firmu založil otec dnešního majitele J.A.Barcilona, který z ní vybudoval stabilní společnost dodávající do zemí po celém světě. Odvaha, vize a důvěra lidí, kteří se na budování podílejí stojí za jejím významným rozmachem především od přelomu milénia.  Víc o historii a výročí.

Z unikátního propojení obou firem těží především klienti. Silné vazby umožňují dodávat podobná či stejná řešení do různých částí světa, poskytování služeb jako jsou konzultace i servis a nebo nestandardní úpravy dodávaných strojů.

80 let práce a v celosvětovém měřítku v číslech: přes 15.000 zákazníků, 120.000 nainstalovaných strojů, 240 různých výrobních odvětví a to vše ve víc než 90 zemích světa! Zjistěte víc na webu www.automator.com.