Nahoru
Tým Automator CEE

Tým pro půlku Evropy

Firmu Automator CEE založil Petr Rokyta v roce 2003. Hlavním posláním firmy bylo hned od počátku zajištění dodávek technologií pro značení přímo od výrobce do zemí střední a východní Evropy (CEE). Náš český i zahraniční obchod a servis dnes představují významný podíl na globálním obratu v rámci skupiny založené výrobcem Automator Marking Systems s.r.l. 

Máme za sebou desítky komplexních projektů, stovky dodaných strojů a miliony ocelových razníků dnes a denně označují komponenty a produkty našim klientům. Jsme tým lidí, kteří značení rozumí a své zkušenosti předávají dál. Najdete u nás šikovného strojaře i profíky na elektrické obvody, ajťáka, svérázné odborníky, kteří vám se značením poradí i nadšence, kteří značení hledají na všem, co jim právě přijde pod ruku. 


Petr Rokyta

Ing. Petr Rokyta

Zakladatel, jednatel a mentor
Lubka Straková

Mgr. Ľubomíra Straková

Předává zkušenosti se značením
Michaela Miková

Michaela Miková

Pracuje v administrativě a vystavuje faktury

Alexander Oríšek

Postará se o správné fungování vašeho laseru

Pavel Straka

Zkušený odborník na praktické aplikace značení

Petr Vrána

Specialista na všechny technologie pro značení
Gabriel Kuba

Ing. Gabriel Kuba

Expert na komplexní projekty ve značení všeho druhu

Zdeněk Karhan

Technik - nezná pojem problém, vždy hledá řešení

Ondřej König

Technik - zn. spolehlivost a dochvilnost

Radek Pospíšil

Technik - showman. Poradí, pomůže, pobaví.

Jakub Bříza

Balí a odesílá pro vás zboží, vzorky ...

Logo Automator 80-výročí

1940 - 2020 Automator slaví 80 let od svého založení

Italská společnost Automator Marking Systems s.r.l. (Miláno) již 80 let vyrábí a dodává stroje pro trvalé značení přímo do materiálu produktů a dílů. Malou rodinnou firmu založil otec dnešního majitele J.A.Barcilona, který z ní vybudoval stabilní společnost dodávající do zemí po celém světě. Odvaha, vize a důvěra lidí, kteří se na budování podílejí stojí za jejím významným rozmachem především od přelomu milénia.  Víc o historii a výročí.

Z unikátního propojení obou firem těží především klienti. Silné vazby umožňují dodávat podobná či stejná řešení do různých částí světa, poskytování služeb jako jsou konzultace i servis a nebo nestandardní úpravy dodávaných strojů.

80 let práce a v celosvětovém měřítku v číslech: přes 15.000 zákazníků, 120.000 nainstalovaných strojů, 240 různých výrobních odvětví a to vše ve víc než 90 zemích světa! Zjistěte víc na webu www.automator.com.