Nahoru
Značení vláknovým laserem Automator

Laserové značení je profi

Značící nebo-li značkovací lasery jsou moderní metodou pro trvalé značení. Výhodou jejich použití je především dlouhá životnost, minimální provozní náklady a žádný spotřební materiál. Laserem označíte téměř cokoliv. Značení je vůči materiálu velmi šetrné. Laserové značení a laserové gravírování jsou nejžádanější metodou identifikace.

Rozhodnete-li se značit vaše výrobky laserem, dáváte tím najevo zájem o každý detail a kvalitní provedení svého produktu. Odlišujete se tak od konkurence a zároveň splňujete všechny legislativní normy a nařízení. Prezentujete svoji firmu a značku na všech úrovních.


Datamatrix kód - laserové značení

Na počátku bude testování

Dříve, než vám doporučíme vhodný laser, označíme několik Vašich vzorových výrobků (zdarma), aby jste měli možnost posoudit, zda výsledek splňuje vaše očekávání.

Počítejte s tím, že bude zapotřebí víc jak 2 ks výrobků (vzorků). Výstupem testování bude označený díl, který bude vypadat přesně dle zadání.

Laserové značení je vhodné pro libovolnou grafiku, kódy, texty, VIN čísla, atd. Samozřejmostí je propojení s externím prostředím pro načítání dat z výroby. Dodáváme také volitelné příslušenství, např. výškově stavitelné osy, rotační osy, posuvný stůl, standardizovaná pracoviště, odsávání a další.Nevíte si rady?