Nahoru
Gravírování laserem Fybra Automator

Značení laserem je profi záležitost

Značení laserovým paprskem je moderní metodou pro trvalé značení. Laserem označíte téměř cokoliv. Značení je vůči materiálu velmi šetrné. Výhodou použití laseru pro značení je především dlouhá životnost zdroje laseru, minimální provozní náklady a žádný spotřební materiál.

Laserové značení a laserové gravírování jsou nejžádanější metodou identifikace a s úspěchem nahrazují ink-jety a štítky. Návratnost investice do značicího laseru je řádově v měsících (podle vytížení).

Rozhodnete-li se značit vaše výrobky laserem, dáváte tím spotřebiteli najevo zájem o každý detail a kvalitní provedení svého produktu. Odlišujete se od konkurence a zároveň splňujete všechny legislativní normy a nařízení. Prezentujete svoji firmu a značku na všech úrovních.


Laserové značení dílů

Konzultace, vzorky i návrh řešení. Nezávazně a samozřejmě zdarma.

Dříve, než vám doporučíme vhodný laser, označíme několik Vašich vzorových výrobků, aby jste měli možnost posoudit, zda výsledek splňuje vaše očekávání.

Počítejte s tím, že bude zapotřebí víc jak 2 ks výrobků (vzorků). Výstupem testování bude označený díl, který bude vypadat přesně dle zadání.

Naši specialisté na laserové aplikace Vám pomohou s ujasněním jak má laser fungovat, co a jak se bude značit, jaké komunikační rozhraní se má používat a další detaily. K laserům dodáváme veškeré příslušenství jako např. výškově stavitelné osy, rotační osy, posuvný stůl, typizovaná pracoviště, odsávání a další.

Společně tak navrhneme vhodnou konfiguraci, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.Nevíte si rady?