Nahoru
Značení vláknovým laserem Automator

Laserové značení je profi

Značící nebo-li značkovací lasery jsou moderní metodou pro trvalé značení. Výhodou jejich použití je především dlouhá životnost, minimální provozní náklady a žádný spotřební materiál. Laserem označíte téměř cokoliv. Značení je vůči materiálu velmi šetrné. Laserové značení a laserové gravírování jsou nejžádanější metodou identifikace.

Rozhodnete-li se značit vaše výrobky laserem, dáváte tím najevo zájem o každý detail a kvalitní provedení svého produktu. Odlišujete se tak od konkurence a zároveň splňujete všechny legislativní normy a nařízení. Prezentujete svoji firmu a značku na všech úrovních.


Laserové značení dílů

Na počátku bude testování

Dříve, než vám doporučíme vhodný laser, označíme několik Vašich vzorových výrobků (zdarma), aby jste měli možnost posoudit, zda výsledek splňuje vaše očekávání.

Počítejte s tím, že bude zapotřebí víc jak 2 ks výrobků (vzorků). Výstupem testování bude označený díl, který bude vypadat přesně dle zadání.

Naši specialisté na laserové aplikace Vám pomohou s ujasněním jak má laser fungovat, co a jak se bude značit, jaké komunikační rozhraní bude používat a další detaily. K laserům dodáváme příslušenství jako např. výškově stavitelné osy, rotační osy, posuvný stůl, typizovaná pracoviště, odsávání a další. Společně tak vyberete vhodnou konfiguraci, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům.Nevíte si rady?