Nahoru

Každému výrobci leží na srdci to, aby jeho produkt lidé kupovali. Aby s ním byli spokojeni a aby jednoho dne (až doslouží) znovu hledali stejný produkt, stejného výrobce, nebo zkrátka stejnou značku. Značka či logo na výrobku má tedy pro výrobce klíčový význam.

 

Je to také jedna z cest jak svůj výrobek propagujete dál, i když už je dávno dodaný a používaný. A když už si dáte tu námahu a výrobek označíte krásnou barevnou etiketou nebo tampoprintovým tiskem, nejsou to vyhozené peníze až se za pár týdnů používání logo odlepí, setře, zkrátka zmizí?

Pokud se rozhodnete svůj výrobek opatřit nesmazatelným logem, zajistíte mu tím (s trochou nadsázky) nesmrtelnost. Protože i pak, kdy už dávno doslouží nebo ztratí glanc novoty, kdokoliv jej vezme do ruky, uvidí vaše logo, přečte si kdo danou věc vyrobil. A to je přeci smyslem trvalého značení.

Naše řešení pro značení loga či značky firmě přinese tyto výhody:

  • pozvedne úroveň vašeho produktu perfektním logem, které vydrží napořád
  • váš výrobek bude jednou provždy odlišný od konkurence 
  • ušetříte náklady na etikety, barvy a starosti s čištěním a údržbou tiskáren a ink-jetů

Známe metody, jak dostat logo na váš výrobek nebo díl. Máme způsoby jak zapracovat stroj pro značení do vašeho výrobního cyklu. Poradíme vám jaká metoda bude pro vás nejefektivnější.

 

Takto vypadá logo označené laserem na nerezi.

ZJISTIT VÍC O LASEROVÉM ZNAČENÍ

Nápis provedený mikroúderovým strojem do hliníku.

ZJISTIT VÍC O MIKROÚDEROVÉM ZNAČENÍ

Logo označené horkou ražbou přes barevnou pásku.

ZJISTIT VÍC O ZNAČENÍ HORKOU RAŽBOU

 

V případě, že chcete ze všeho nejdřív vyzkoušet, jak bude trvalé značení vypadat na vašem výrobku, zeptejte se nás a my vám připravíme vzorové značení na vašich vzorcích. Rádi poskytneme bližší informace o dostupných možnostech, stroje předvedeme, v některých případech zapůjčíme.

 

Lubka Straková – Automator CEE
„Fotím, tvořím a píšu o trvalém značení“

 

 

>> Označte mi vzorky

<< Zpět na výpis článků