Nahoru

Kdy využijete pro značení rycí stroje

Stroje pro značení rytím mají smysl a uplatnění především ve velkých a hlučných provozech, kde by nasazení dalšího mikroúderového stroje překračovalo limity hlučnosti přípustné normou.

Často jsou požadované také samotnými výrobci, kteří mají předepsaný tento způsob značení svým odběratelem. Tyto stroje využívají stlačený vzduch pro ovládání značicího hrotu. Robustní konstrukce zaručuje velmi přesné značení a perfektní provedení. Modely jsou navrženy pro nasazení do nepřetržitých a náročných provozů.


Řízení a ovládání

Rycí systémy používají pro řízení naši univerzální řídící jednotku AC500, kterou lze připojit přes Ethernet port, RS232 / 485, USB a I/O port. Kontroler je vybaven velkým 7” barevným displejem a jeho ovládání je velmi intuitivní, navíc je lokalizován do češtiny. Projekty si můžete připravit přímo v PC a do jednotky je posílat některým z rozhraní.

Prohlédněte si modely rycích hlav níže nebo prozkoumejte možnosti mikroúderového značení.  Pokud si nejste jisti jestli zvolit rycí systém nebo mikroúder, rádi vám nezávazně poradíme.


Použití v praxi

Nevíte si rady?