Nahoru
Laserové značení dílů

Řekněte nám co potřebujete značit

Naše práce začíná u vás. Zajímá nás co přesně chcete označit, z jakého materiálu, jak rychle, různorodost dílů a další detaily.
Zjistíme v jakém prostředí má značení probíhat i kapacita – kolik dílů se bude značit. Jakým způsobem se budou získávat data pro značení i požadavky na automatizaci. 

Zjistíme potřebné informace pro volbu správné technologie. Konzultace přizpůsobíme okolnostem – online nebo osobně. Samozřejmostí je předvedení stroje při značení. Stroj přivezeme k vám do firmy nebo přijedete k nám do showroomu v Domažlicích nebo Brně.


Mikroúder s rotační osou

Vzorky jsou alfa - omega

U nás platí vždy a za všech okolností – testovat značení na reálných kusech pro potvrzení očekávaného výsledku. Nestačí uvést typ materiálu a složení. Chcete přeci vidět jak přesně budou označené výrobky vypadat! 

Doporučujeme mít k dispozici víc kusů vzorků. První kusy se testují s různými parametry, abychom vyladili nastavení stroje a docílili požadovaný vzhled, čas a podobně. Několik vzorových kusů je pak označených ukázkově.
Informace o použité technologii a parametrech obdržíte spolu se vzorky v přehledném protokolu. 

Použijte formulář pro zadání vzorků a my je pro vás připravíme. Není nic jednoduššího!


Návrh a realizace řešení

Máme potvrzenou technologii, perfektně označené vzorky a zbývá návrh konkrétního řešení. Podle zadání doporučíme vhodný stroj. Ten upravíme tak, aby vyhovoval budoucímu použití například vhodným zakládacím přípravkem či kamerou pro čtení kódů.
Denně řešíme pro klienty speciální požadavky na úpravu standardních strojů.

Stroj pro značení může být také součástí jednoúčelového stroje nebo výrobní linky.  Samotnou konstrukci realizujeme buď vlastní cestou, formou kooperace či po dohodě předáme k realizaci třetí straně. 

Vše je otázkou jednání a preferencí klienta. Podívejte se na některé z našich realizovaných aplikací.


Takto může být označený i váš výrobek

Nevíte si rady?