Nahoru
Laserové značení dílů

Řekněte nám co potřebujete značit

Naše práce začíná u vás. Zajímá nás co přesně chcete označit, z jakého materiálu, jak rychle, různorodost dílů a další detaily.
Zjistíme v jakém prostředí má značení probíhat i kapacita – kolik dílů se bude značit. Jakým způsobem se budou získávat data pro značení i požadavky na automatizaci. 

Zjistíme informace potřebné pro volbu správné technologie. Konzultace přizpůsobíme okolnostem – online nebo osobně. Samozřejmostí je předvedení stroje při značení. Stroj přivezeme k vám do firmy nebo přijedete k nám do showroomu v Domažlicích nebo Brně.


Značení mikroúderem - rotační osa

Vzorky jsou základ

U nás platí vždy a za všech okolností – testovat značení na reálných kusech pro potvrzení očekávaného výsledku. Nestačí uvést typ materiálu a složení. Chcete přeci vidět jak přesně budou označené výrobky vypadat! 

Doporučujeme mít k dispozici víc kusů vzorků. Testujeme s různými parametry, abychom vyladili nastavení stroje a docílili požadovaný vzhled, čas a podobně.
Všechny informace obdržíte spolu se vzorky v přehledném protokolu. 

Použijte formulář pro zadání vzorků a my je pro vás připravíme. 


Návrh a realizace řešení

Na základě označených vzorků postavíme návrh konkrétního řešení. Doporučíme vhodný stroj. Ten upravíme tak, aby vyhovoval budoucímu použití například vhodným zakládacím přípravkem či kamerou pro čtení kódů.

Stroj pro značení může být také součástí jednoúčelového stroje nebo výrobní linky.  Samotnou konstrukci realizujeme buď vlastní cestou, formou kooperace či po dohodě předáme k realizaci třetí straně. 

Vše s vámi probereme a dohodneme detaily. Podívejte se na některé z našich realizovaných aplikací.


Laserové značení

Nevyplatí se vám pořizovat si nový stroj? Označíme pro vás díly na zakázku!

Vyrábíte menší série nebo pro konkrétního odběratele musíte značit dle jeho požadavků. Značení je pro vás nutné, ale investovat do vlastního stroje se vám jednoduše nevyplatí.

Zakázkové značení poskytujeme jako službu. Dle potřeby jednorázově nebo opakovaně.

Je to jednoduché: své díly nám pošlete, my je pro vás označíme, znovu zabalíme a pošleme zpět. Nemusíte se o nic starat, jen dodat díly (produkty), které chcete mít označené. 

Nejdřív uděláme vzorové značení, zpracujeme grafické podklady, odsouhlasíme si podmínky a značení necháte jen na nás.


Takto může být označený i váš výrobek

Nevíte si rady?