Nahoru
Laserové pracoviště Automator

Pracoviště pro menší výrobu

Pro firmy s menším objemem značených dílů máme kompletní řešení. Jednoduché pracoviště pro zabudování některého z našich modelů laseru. Součástí pracoviště je výškově nastavitelná konzole, odsávání zplodin, zakládací přípravek a LED osvětlení pracovní plochy.

Samozřejmostí je bezpečnostní vybavení – tlačítkové ovládání spuštění laseru přes bezpečnostní okruh a také ochranné sklo s filtrem pro danou vlnovou délku záření. Tento typ pracoviště je možné přizpůsobit jak velikostně tak i vnitřní výbavou (rotační osou pro značení dílů po obvodu, motorizovanou konzolí pro nastavení ohniskové vzdálenosti, atd.).


Pracoviště pro laserové značení

Jak je to s řízením a obsluhou

Laser uvnitř pracoviště je řízen pomocí PC, které může ale nemusí být součástí dodávky. V případě řízení v režimu „Stand-alone“ (příplatková funkce) není PC potřeba. Nastavení ohniskové vzdálenosti může být manuální nebo motorizované.

Toto pracoviště doporučujeme klientům, kteří značí menší počet dílů nebo díly různých tvarů. Díky svému provedení je vhodné do čistých provozů, na úřad, do kanceláře, atd.


Potřebujete něco podobného?

Připravíme řešení přímo pro váš provoz